Zostaw nam swoje dane

Chętnie przyjedziemy do Twojej szkoły, żeby pokazać jak nasze programy faktycznie działają.

Sprawdź jak wiele możesz zyskać!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych programów.   

Umów spotkanie

Jak najłatwiej zacząć?

logo Ja

Akademia JA

 

Akademia JA wykorzystuje warsztaty, żeby  zwiększyć samoświadomość nauczycieli, pozwolić im lepiej zrozumieć świat emocji i jego wpływ na dorosłych i dzieci.  Dzięki nim mogą jeszcze lepiej wspierać dzieci w ich rozwoju oraz lepiej współpracować ze sobą.  

 

Na miejscu (czyli w Twojej szkole) możemy przeprowadzić 2 warsztaty: 

  Jak się dogadywać na co dzień? – uczy jak rozpoznawać różne style komunikacji i wykorzystywać tę wiedzę, żeby lepiej rozmawiać z innymi.

  Jak z emocji czerpać siłę? – pokazuje jak wpływają na nas emocje i jak je wykorzystać do budowania poczucia wartości i pewności siebie u dzieci. 

Dodatkowo, w okolicach Gdyni można wziąć udział w wyjątkowym warsztacie rozwojowym z udziałem koni.

logo Accelium

 Akademia Nauczyciela z Accelium 

 

Accelium wykorzystuje komputerowe gry strategiczne, żeby zainspirować nauczycieli do odkrywania nowych dróg myślenia i sposobów działania. Bazując na sprawdzonej metodzie Accelium, prowadzimy stymulujące warsztaty wykorzystujące siłę gier, aby pomóc nauczycielom rozwinąć ich zdolność strategicznego myślenia i nauczyć zaawansowanych technik prowadzenia zajęć.

 

Nasze warsztaty dla nauczycieli:

  Poprawiają krytyczne umiejętności nauczycieli: rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji, kreatywne myślenie, odporność i wiele innych 

  Wzbogacają warsztat nauczycieli o nowe narzędzia i techniki

  Wzmacniają pewność siebie i poczucie własnej wartości

  Zachęcają do wprowadzania innowacji do procesu uczenia

 

Oferujemy 2 grupy warsztatów:

  Metoda Accelium (4h) – pokazuje dlaczego warto i jak skutecznie wykorzystywać gry w procesie edukacyjnym.

  Skuteczniejsze myślenie (8h) – uczy nauczycieli konkretnych metod strategicznego myślenia: analizy i dedukcji, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz elastycznego myślenia. Szkolenie jest podzielone na 4 części, które można realizować niezależnie od siebie.

Programy rozwojowe dla nauczycieli 

Wesprzyj podejmowanie szkolnych decyzji

 

Nasza ocena umiejętności uczniów pomoże nauczycielom odkryć utajone procesy i zapewnić opartą na faktach ocenę inicjatyw edukacyjnych prowadzonych w szkole. 
 

Zmierz wyniki projektów edukacyjnych

 

Nasz test pozwala zmierzyć rezultaty różnych programów rozwojowych prowadzonych w szkole, nie tylko programu Accelium. Możemy zmierzyć umiejętności dzieci przed i po realizacji programu, aby ocenić jego faktyczny wpływ na rozwój zdolności poznawczych i umiejętności XXI wieku. 

Odkryj potencjał uczniów

 

Umiejętności, które sprawdza nasz system nie ocenisz typowymi testami przedmiotowymi. Oceniamy umiejętności przydatne w życiu każdego, takie jak: umiejętność podejmowania trafnych decyzji, elastyczne myślenie czy umiejętność dostosowania się do zmian. Dzięki temu możesz znaleźć uczniów, którzy mają nieodkryty potencjał (co może być szczególnie cenne w przypadku uczniów, którzy nie osiągają wysokich ocen z przedmiotów szkolnych). 

Sprawdź status quo i zidentyfikuj braki w umiejętnościach 

 

Szybko dowiedz się jaki poziom umiejętności mają Twoi uczniowie – w klasie, na danym poziomie edukacyjnym czy nawet w całej szkole, dzięki czemu będziesz mógł/mogła skupić swoją uwagę na konkretnych umiejętnościach lub wybranych grupach uczniów.  Takich informacji nie uzyskasz z innych systemów oceniających! 

XXI wiek wymaga XXI-wiecznych narzędzi 

Sprawdź umiejętności uczniów w efektywny i angażujący sposób oraz poznaj wyjątkowe informacje na temat każdego z nich. Accelium Score wykorzystuje komputerowe gry strategiczne do oceny szerokiego spektrum umiejętności skutecznego myślenia, w tym: analizy informacji, rozwiązywania (złożonych) problemów i podejmowania decyzji. Podczas rozgrywki system analizuje decyzje i rozwiązania wybrane przez uczestników identyfikując ich wzorce myślenia i styl działania. 

Program oceny umiejętności kluczowych dzieci

Akademia JA - warsztaty dla dzieci

 

Warsztaty pracy z emocjami dla przedszkolaków i uczniów pozwalające dzieciom budować zdrowe poczucie własnej wartości, lepiej poznać siebie i innych, usprawnić komunikację i współpracę. 

Akademia JA - warsztaty dla nauczycieli

 

Angażujące warsztaty dla nauczycieli w szkołach, w których prowadzimy zajęcia. Udział w warsztatach pozwala zwiększyć samoświadomość, lepiej zrozumieć świat emocji i jego wpływ na dorosłych i dzieci.  

Dowiedz się więcej

Akademia JA – warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną i społeczną

 

Accelium Edu

Programy rozwoju kluczowych umiejętności uczniów szkół podstawowych, zaprojektowane jako wsparcie dla podstawy programowej, trwające 1 semestr.

 

Accelium Score

Innowacyjna ocena poziomu umiejętności kluczowych u dzieci,  wykorzystująca specjalnie zaprojektowane komputerowe gry strategiczne. Otrzymasz raport o każdym dziecku, który pozwoli  Ci lepiej zaplanować jego dalszy rozwój.  

 

Akademia Nauczyciela z Accelium

Inspirujące szkolenia rozwijające umiejętności nauczycieli oparte o specjalnie zaprojektowane komputerowe gry strategiczne.  Łatwo dopasujesz szkolenia do Twoich potrzeb, ponieważ trwają już od 2 aż do 16h. 

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Accelium – programy rozwoju kluczowych umiejętności przyszłości

 

Rozwijamy strategiczne myślenie, które pozwala doskonalić szereg praktycznych umiejętności takich jak: rozwiązywanie złożonych problemów, podejmowanie decyzji, elastyczne i kreatywne myślenie, umiejętność radzenia sobie ze zmianami i wiele innych. A co to znaczy w praktyce? 

Co oferujemy Twojej szkole i przedszkolu? 

Nasze zajęcia takie właśnie są!

 

W edukacji co chwilę pojawia się coś nowego – nowe narzędzia, metody, programy. Niektóre są rewelacyjne, ale inne niestety nie do końca.  A Ty masz tyle obowiązków i zajęć, że nie masz czasu, żeby wszystko studiować, sprawdzać i weryfikować. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz. Bo my robimy to za Ciebie – dajemy Ci dostęp do nowoczesnych i gruntownie sprawdzonych narzędzi!  

Rozwijaj dzieci i siebie korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, które naprawdę działają. 

logo sprytne główki

Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Akademia Ja

Accelium

logo sprytne główki

Wspieramy rozwój emocjonalny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania