Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Akademia Ja

Accelium

logo sprytne główki

Wspieramy rozwój emocjonalny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania 

Miejsce na tekst

Coaching

Dla kogo?


W zasadzie dla każdego kto chce znaleźć rozwiązanie w różnych ważnych dla siebie sprawach: potrzebuje wprowadzić w swoim życiu zmiany, chce poprawić swoje relacje, nauczyć się radzić sobie ze stresem, stawiać granice, odpoczywać, lepiej zarządzać swoimi emocjami.
Coaching wymaga zaangażowania klienta w proces zmiany. Dlatego coaching zdecydowanie nie jest dla osób, które chcą, żebyś „ktoś inny” zmienił ich życie.


Czym jest coaching?


Coaching to proces, który bazując na zasobach i mocnych stronach Klienta, ułatwia mu realizację jego celów i wprowadzenie zmian do swojego życia. W atmosferze akceptacji i wsparcia Klient ma także możliwość przyjrzenia się swoim ograniczającym przekonaniom czy lękom.

 


Jak wygląda proces coachingowy?


Cały proces składa się z 6-8 spotkań co 3-4 tygodnie. 
Rozpoczynamy od sprecyzowania celu, w ramach tematu, z którym Klient przychodzi na spotkanie. Następnie szukamy możliwych i akceptowanych przez Klienta rozwiązań i ustalamy plan działania, który pozwoli ten cel osiągnąć.
Dzięki coachingowi Klient zyskuje większą samoświadomość, motywację, poczucie sprawstwa, bezpieczeństwa a także spokój wewnętrzny. 

logo sprytne główki

Skontaktuj się z nami