Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce znaleźć rozwiązanie w ważnych dla siebie sprawach – potrzebuje wprowadzić w swoim życiu zmiany, chce poprawić swoje relacje, chce nauczyć się radzić sobie ze stresem, stawiać granice, odpoczywać, lepiej zarządzać swoimi emocjami.

Coaching wymaga zaangażowania klienta w proces zmiany, dlatego zdecydowanie nie jest dla osób, które chcą, żeby to „ktoś zmienił ich życie za nie”.


Czym jest coaching?


Coaching to proces, który bazując na zasobach i mocnych stronach danej osoby, ułatwia jej realizację celów i wprowadzenie zmian do swojego życia. W atmosferze akceptacji i wsparcia pozwala lepiej zrozumieć samego siebie, przyjrzeć się sobie, swoim ograniczającym przekonaniom czy lękom. Daje wskazówki, jak dopasować swoje życie do siebie i swoich potrzeb, skupiając się na jego najważniejszych aspektach.


Jak wygląda proces coachingowy?

 

Cały proces składa się z 6–8 spotkań co 3–4 tygodnie.

Rozpoczyna go sprecyzowanie celu w ramach tematu, z którym przyjdziesz na spotkanie. Następnie Twój coach pomoże Ci znaleźć możliwe i akceptowane przez Ciebie rozwiązania oraz ustalić plan działania, który pozwoli Ci ten cel osiągnąć.

 

Dzięki coachingowi zyskasz większą samoświadomość, motywację, poczucie sprawstwa, bezpieczeństwa, a także spokój wewnętrzny. 

 

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, żebyśmy mogli się poznać i sprawdzić czy coaching to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Akademia Ja

Accelium

logo sprytne główki

Wspieramy rozwój emocjonalny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania 

Twoja zmiana jest jak glina w Twoich rękach. Dobrze poprowadzona zamieni się w piękne naczynie pełne osiągniętych celów i sukcesów.

Indywidualny coaching to wskazówki, jak dopasować to naczynie do Twoich potrzeb.

Coaching

logo sprytne główki

Chcę się umówić
na spotkanie