Accelium

Akademia Ja

Accelium

Akademia Ja

Sprytne główki

Olimpiada Accelium to unikatowy projekt, który wykorzystuje dzisiejsze możliwości powszechnego dostępu do Internetu oraz rosnącą popularność gier komputerowych, żeby dzięki interaktywnej zabawie i zdrowej dawce współzawodnictwa rozwijać umiejętności dzieci, a zwłaszcza umiejętności skutecznego myślenia - takiego, które prowadzi do osiągania celów.

Do Olimpiady mogą dołączyć indywidualni uczestnicy, klasy i całe szkoły - każdy kto lubi się bawić i kocha wyzwania znajdzie tu swoje miejsce!

Międzynarodowa Olimpiada Accelium już w czerwcu!

Uczestnictwo w Olimpiadzie jest łatwe i przyjemne!

  Nic nie trzeba instalować. Aplikacje i gry są dostępne w internecie - wystarczy zalogować się w przeglądarce.

 

  Dzieci mogą grać w dogodnym miejscu i czasie - na komputerach, tabletach czy telefonach komórkowych, w samochodzie, domu i czkejąc na wizytę u lekarza ;-)

Jeżeli do Olimpiady przystępuje cała klasa, bardzo zachęcamy, żeby przynajmniej kilka razy pograć wspólnie podczas lekcji - aby podzielić się doswiadczeniami, wiedzą, a nawet ewentualnym brakiem dotychczasowych sukcesów - i poczuć klasową wspólnotę

 

  Podstawowe szkolenie dla klas, które do tej pory nie korzystały z programów Accelium jest bezpłatne - wystarczy tylko uzgodnić z nami czas i zarezerwować 45 minut na poznanie systemu, gier i rozbudzenie apetytu na zwycięstwo!

Zamów

W Olimpiadzie Accelium rywalizują ze sobą uczniowie szkół podstawowych z całego świata! Rywalizacja polega na rozwiązywaniu wyzwań w komputerowych grach logiczno-strategicznych i ćwiczeniu umiejętności: podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów, kreatywnego i elastycznego myślenia, skupienia uwagi, wytrwałości i wielu innych.

 
Jak przebiega Olimpiada Accelium? W ramach Olimpiady będą odbywać się równocześnie 4 Turnieje dla różnych grup wiekowych.  Każde dziecko otrzymuje swój własny login do systemu Accelium i samodzielnie stawia czoła wyzwaniom z gier i zdobywa punkty. Jego łączny wynik decyduje o jego pozycji w międzynarodowym rankingu szkół i szansach na zdobycie tytułu Mistrza Świata Accelium :-).

Na czym polega Olimpiada Accelium?

Kto może dołączyć? Do Olimpiady mogą dołączyć indywidualni uczestnicy, klasy i całe szkoły - każdy kto lubi się bawić i kocha wyzwania znajdzie tu swoje miejsce!

 
A dlaczego gry? U podstaw metodologii Accelium leży przekonanie, że najskuteczniejszym sposobem uczenia się jest autentyczne i angażujące doświadczenie, które sprawia, że chcemy je powtarzać i doświadczać go więcej i więcej. Podobny model zaangażowania leży u podstaw gier komputerowych, dlatego te tak dobrze sprawdzają się jako narzędzia edukacyjne.  

Zamów

Wspieramy rozwój emocjonalny i społeczny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania 

logo sprytne główki

Accelium

Akademia Ja

Sprytne główki, Przytulna 3; 05-506 Władysławów; NIP: 8942582383

 

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

  Do 15 maja 2023 roku przyjmujemy zapisy na udział w Olimpiadzie - możesz zapisać swoje dziecko indywidualnie lub możecie dołączyć całą klasą, a nawet szkołą! Zarezerwuj miejsce już dziś!

 

  Od 15 maja uczestnicy mogą skorzystać z treningów przedolimpijskich - to szansa, żeby poćwiczyć swoje umiejętności, zanim rozpocznie się prawdziwa rywalizacja. Przygotuj się jak prawdziwy olimpijczyk!

 

  5 czerwca rozpoczyna się Olimpiada, która potrwa 3 dni - do 7 czerwca.

W tym czasie każdy uczeń samodzielnie rozwiązuje wyzwania z gier, aby osiągnąć jak najlepszy wynik (i ćwiczyć swoje umiejętności myślenia oraz wytrwałość, konsekwencję czy odporność na porażki). Uczniowie mogą również uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać umiejętność współpracy czy koleżeńskość.

Uczestnicy rywalizują w 4 grupach wiekowych: klasy I-II, klasy III-IV, klasy V-VI, klasy VII-VIII.

Wyniki będą aktualizowane i widoczne na dedykowanej stronie internetowej (wkrótce podamy jej adres).

 

  Ogłoszenie zwycięzców Olimpiady nastąpi 9 czerwca. W sam raz, aby mieć jeszcze jeden powód do świętowania sukcesów na koniec roku szkolnego! A potem oczywiście na uczestników i zwycięzców czekają dyplomy i nagrody :-).

Jak to działa w praktyce? Bardzo prosto!

Jakie są korzyści z uczestnictwa w Olimpiadzie Accelium?

ikona

Udział w projekcie opartym o program edukacyjny Accelium , który od ponad 25 lat skutecznie uczy dzieci na całym świecie strategii myślenia i rozwija ich  umiejętności. To dobry pierwszy krok, żeby sprytne myślenie zmienić w nawyk używany w każdej sytuacji!

ikona

Wykorzystanie w nauce nowych technologii i metod, które realnie angażują i praktycznie uczą dzieci potrzebnych im umiejętności

Promowanie wśród dzieci właściwych postaw i zachowań - w tym m.in. obowiązkowości, systematyczności, wytrwałości, koleżeńskości, czy uczciwości

ikona
ikona

Rozwój umiejętności strategicznego myślenia, przydatnych każdemu w wielu różnych sytuacjach

ikona

Wartościowe nagrody edukacyjne - projekty dla uczniów i szkolenia dla nauczycieli

ikona

Najprostsze na świecie uczestnictwo w Olimpiadzie – zaloguj się... i graj

Dobra zabawa w międzynarodowym gronie – jak często możesz zmierzyć się z uczniami z Indii czy Australii?

ikona
ikona

Niski koszt uczestnictwa oraz specjalne pakiety dla szkół i klas biorących udział w wydarzeniu!

Indywidualny trening przedolimpijski

Zamów

Indywidualny trening to lepsze zrozumienie metodologii Accelium dzięki przećwiczeniu gier turniejowych przed Olimpiadą.

 

W czasie Treningu uczestnik gra w te same gry, z którymi będzie się mierzył w trakcie Olimpiady. Dzięki temu oswoi się z grami i ich zasadami. Dodatkowo pomiędzy kolejnymi wyzwaniami, w grach pojawiają się podpowiedzi, sugestie i wyjaśnienia sposobów i metod, które ułatwiają wygrywanie w danej grze. Trening zwiększa szanse na wygraną w Olimpiadzie, bo przecież ćwiczenie czyni mistrza!

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś w dobrym miejscu!

Poniżej znajdziesz plik z najczęstszymi pytania i odpowiedziami oraz Zasady i Przepisy Międzynarodowej Olimpiady Accelium.

Pytania i odpowiedzi

Zasady Olimpiady

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać, zanim wykupisz dostęp do Olimpiady Accelium lub treningów przedolimpijskich, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania formularza (upewnij się tylko, że wpisałeś poprawny numer telefonu).

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres-email

Dostęp dla:

Liczba dzieci lub klas

Miejscowość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Co można wygrać?

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają Tytuł Mistrzów Świata Accelium oraz nagrody edukacyjne!

Każdy uczestnik Olimpiady otrzyma dyplom uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz rozwinie swoje umiejętności skutecznego myślenia!