Było nam bardzo miło spotkać się z Dyrektorami i przedstawicielami Szkół na tegorocznej edycji konferencji Nowoczesny Dyrektor w Jachrance. W czasie konferencji mieliśmy przyjemność zaprezentować jak nowoczesna technologia i gry wspierają skuteczną naukę umiejętności XXI wieku, takich jak m.in. rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji, umiejętność analizy sytuacji czy elastyczne reagowanie na zmiany.


Uczestnicy naszego seminarium oraz odwiedzający nasze stoisko mieli szansę, aby na własnej skórze przekonać się czego i jak uczą nasze gry. Mogli też wygrać upominki za skuteczne rozwiązanie jednego z wyzwań w grze, która pozwala poznać i ćwiczyć korzystanie z narzędzi do rozwiązywania złożonych problemów. Nie zawsze było łatwo… ale finalnie wszyscy sobie z nim poradzili 😉


Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy uczestników konferencji do trochę innego spojrzenia na rozwój kompetencji kluczowych.

Jeżeli i Ty chciał(a)byś się dowiedzieć więcej o programach Accelium, skontaktuj się z nami (727 456 954) – chętnie przyjedziemy do Twojej szkoły, żeby zademonstrować jak dzięki programowi możesz skutecznie rozwijać (a także oceniać) kompetencje kluczowe u uczniów i nauczycieli.  
Możesz też dowiedzieć się więcej z naszej strony: Pracuję z dziećmi.

 

30 maja 2019

Uczestniczyliśmy w konferencji Nowoczesny Dyrektor 2019

logo sprytne główki

Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Akademia Ja

Accelium

logo sprytne główki

Wspieramy rozwój emocjonalny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania