Accelium

Akademia Ja

Wspieramy rozwój emocjonalny i społeczny 
Uczymy technik skutecznego myślenia i działania 

logo sprytne główki

Accelium

Akademia Ja

Sprytne główki, Przytulna 3; 05-506 Władysławów; NIP: 8942582383

 

Wykonanie JL, zapoznaj się z naszą polityką prywatności. 

Skontaktuj się z nami:

 727 456 954  

zapraszamy@sprytneglowki.pl  

Accelium

Akademia Ja

Sprytne główki

Program oceny umiejętności kluczowych dzieci

XXI wiek wymaga XXI-wiecznych narzędzi 

Sprawdź umiejętności uczniów w efektywny i angażujący sposób oraz poznaj wyjątkowe informacje na temat każdego z nich. Accelium Score wykorzystuje komputerowe gry strategiczne do oceny szerokiego spektrum umiejętności skutecznego myślenia, w tym: analizy informacji, rozwiązywania (złożonych) problemów i podejmowania decyzji. Podczas rozgrywki system analizuje decyzje i rozwiązania wybrane przez uczestników identyfikując ich wzorce myślenia i styl działania. 

Sprawdź status quo i zidentyfikuj braki w umiejętnościach 

 

Szybko dowiedz się jaki poziom umiejętności mają Twoi uczniowie – w klasie, na danym poziomie edukacyjnym czy nawet w całej szkole, dzięki czemu będziesz mógł/mogła skupić swoją uwagę na konkretnych umiejętnościach lub wybranych grupach uczniów.  Takich informacji nie uzyskasz z innych systemów oceniających! 

Odkryj potencjał uczniów

 

Umiejętności, które sprawdza nasz system nie ocenisz typowymi testami przedmiotowymi. Oceniamy umiejętności przydatne w życiu każdego, takie jak: umiejętność podejmowania trafnych decyzji, elastyczne myślenie czy umiejętność dostosowania się do zmian. Dzięki temu możesz znaleźć uczniów, którzy mają nieodkryty potencjał (co może być szczególnie cenne w przypadku uczniów, którzy nie osiągają wysokich ocen z przedmiotów szkolnych). 

Zmierz wyniki projektów edukacyjnych

 

Nasz test pozwala zmierzyć rezultaty różnych programów rozwojowych prowadzonych w szkole, nie tylko programu Accelium. Możemy zmierzyć umiejętności dzieci przed i po realizacji programu, aby ocenić jego faktyczny wpływ na rozwój zdolności poznawczych i umiejętności XXI wieku. 

Wesprzyj podejmowanie szkolnych decyzji

 

Nasza ocena umiejętności uczniów pomoże nauczycielom odkryć utajone procesy i zapewnić opartą na faktach ocenę inicjatyw edukacyjnych prowadzonych w szkole. 
 

Chcesz rozwijać siebie i dzieci w swojej szkole?

To wspaniale!

 

Swoje zgłoszenie możesz wysłać tutaj

 

Umów spotkanie

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych programów.   

Chętnie przyjedziemy do Twojej szkoły, żeby pokazać jak nasze programy faktycznie działają.

Sprawdź jak wiele możesz zyskać!

Zostaw nam swoje dane